Snapchat

Snapchat hesabı nasıl açılır?

Son zamanlarda popüler uygulaması olan anlık fotoğraf ve video paylaşma imkanı sağlayan Snapchat‘te hesap açmayı anlatacağım.

Öncelikle size uygun olan uygulamayı indirin.

Google Play App Store


Snapchat ne işe yarar?

Snapchat, 1-10 saniye saniye süreli “snap” adı verilen fotoğraf veya video çekmenizi sağlıyor. Çektiğiniz bu snapleri gizlilik ayarları tercihinize göre arkadaşlarınızın veya herkesin izlemesini sağlıyorsunuz. Snapler hikayenizde 24 saat durmaktadır. 24 saat sonrasında otomatik olarak silinmektedir.

Snapchat aracılığıyla arkadaşlarınızla mesajlaşabilir veya görüntü konuşma yapabilirsiniz.

Snapchat yüz efektlerini kullanarak eğlenceli snapler çekebilirsiniz. Yüz efektlerini aktif etmek için ön kamera modunda iken yüzünüze dokunmanız yeterli. Dilediğiniz efekti seçip hem fotoğraf hem video çekebilirsiniz.

Snapchat Hesap Açma [Fotoğraflı Anlatım]


Snapchat Beğeni Arttırma Nasıl Yapılır?

Snapchat beğeni arttırma ihtiyaçlarınız için SadeceOn sizlere en uygun fiyatları sunuyor. Snapchat hesabınızdaki kitleyi arttırmak için takipçi hizmetlerinden, paylaşımlarınızın daha fazla beğeni almasını istiyorsanız beğeni hizmetlerinden, paylaştığınız snaplerin daha fazla izlenmesini istiyorsanız izlenme hizmetlerinden, snapchat skor hizmetlerinden alabilirsiniz. 10 liradan başlayan fiyatlarla kaliteli ve ekonomik hizmet alma şansını yakalayın!

Yorum Yapın